1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią . Pamiętajmy o maseczkach w świątyni.
  2. Droga Krzyżowa piątek godz. 1700, Gorzkie Żale niedziela godz. 1400 . W kaplicy znajduje się Księga Abstynencji do , której można wpisać swój dar.
  3. Środa Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po Mszy św. nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli udział kandydatów do bierzmowania z klasy VIII.
  4. ,III Piątek Droga Krzyżowa godz. 1700, po Mszy św. nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  5. Sobota Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Godz. 1000 spotkanie DSM-u.
  6. III Niedziela Wielkiego Postu, składka na cele parafialne.
  7. Sołtys wsi Nawsie informuje że odbiór nakazów podatkowych oraz I raty podatku rolnego i opłaty śmieciowej od 21 lutego do 17 marca od 900 do 1400 w Domu Ludowym.
  8. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie-  4 wpłaty.
  9. Przy prezbiterium są do nabycia Baranki Wielkanocne w ceni 6 zł.
  10. Zmarł Feliks Pieprzak polecajmy Go Bożemu Miłosierdziu.
  11. Prasa (8 zł.) : Niedziela  z artykułami: Skazany na misje mówi o tych, którzy wyjadą na misje oraz Uchodźcy wśród nas Gość Niedzielny  z artykułami: Gdzie skarb twój  mówi o chciwości oraz Nasi goście.
  12. Bóg zapłać paniom  za troskę o świątynie. W obecnym tygodniu proszę panie: Danuta Traciak, Agnieszka Szpara, Janina Jajko, Elżbieta Czaja..
  13. Proszę o uporządkowanie boksów na zielone odpady oraz ubicie kontenera ze śmieciami  (przygotowanie do wywozu) na cmentarzu. Przypominam, że dyżur na cmentarzu pełni grupa p. Józefa Klicha. Troska o cmentarz i porządek jest wyrazem wiary w świętych obcowanie oraz naszej  pamięci i szacunku dla naszych przodków.