1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią . Pamiętajmy o maseczkach w świątyni.
  2. Droga Krzyżowa piątek godz. 1700, Gorzkie Żale niedziela godz. 1400 . W kaplicy znajduje się Księga Abstynencji do , której można wpisać swój dar.
  3. Poniedziałek po Mszy św. koronka do św. Michała.
  4. Środa Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy VIII.
  5. Piątek Droga Krzyżowa godz. 1700. Godz. 1615 chłopców, którzy rozpoczną przygotowanie do posługi ministranckiej.
  6. Sobota godz. 1000 spotkanie DSM-u.
  7. II Niedziela Wielkiego Postu to niedziela „Ad Gentes”. Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami, po Mszach św. zbiórka do puszek na misje.
  8. Sołtys wsi Nawsie informuje że odbiór nakazów podatkowych oraz I raty podatku rolnego i opłaty śmieciowej od 21 lutego do 17 marca od 900 do 1400 w Domu Ludowym.
  9. Bóg  zapłać za ofiary do puszek na Ukrainę zebrano 4 713,80 zł ,zostały odesłane do CARITAS Diecezji.
  10. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie-  1 wpłat.
  11. Prasa (8 zł.) : Niedziela  z artykułami: Mobilizacja sił dobra mówi o pomocy Ukrainie oraz Miedzy sufitem a podłogą Gość Niedzielny  z artykułami: Matka grzechów  mówi o grzechu pychy oraz Dni bólu i chwały Ukrainy.
  12. Bóg zapłać paniom  za troskę o świątynie. W obecnym tygodniu proszę panie: Zofia Świętoń, Łucja Chmiel, Zofia Pacia i pana Jana Noga.
  13. Proszę o uporządkowanie boksów na zielone odpady oraz ubicie kontenera ze śmieciami (przygotowanie do wywozu) na cmentarzu. Przypominam, że dyżur na cmentarzu pełni grupa p. Józefa Klicha. Troska o cmentarz i porządek jest wyrazem wiary w świętych obcowanie oraz naszej  pamięci i szacunku dla naszych przodków.