1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią . Pamiętajmy o maseczkach w świątyni
  2. Wtorek Święto Katedry św. Piotr Apostoła.
  3. Środa WSP św Polikarpa Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Piątek po Mszy św. spotkanie KSM-u.
  5. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie-  3 wpłaty.
  6. 16.02 (środa)  9 ministrantów (3-szkoła średnia, 3 -kl.VII, 3- kl.VI) otrzymało błogosławieństwo lektorskie, zostało słownie czterech ministrantów. Serdeczna prośba do chłopców z klasy V i IV jak również starszych aby poświęcili swój czas służąc przy Ołtarzu. Ważne jest zaangażowanie rodziców.  Od Wielkiego Postu rozpocznie się przygotowanie do służby ministranckiej.
  7. Caritas Bliźni w Potrzebie prosi o  1% przy składaniu  rocznego PIT-u.
  8. Zmarła Maria Szydło polecajmy Ją Bożemu Miłosierdziu.
  9. Prasa (8 zł.) : Niedziela  z artykułami: Twoja mowa cię zdradza mówi o pięknie, roli i kondycji języka polskiego oraz Pokój potrzebny na już Gość Niedzielny  z artykułami: Kolos na grobie rybaka  mówi o Katedrze św. Piotra w Watykanie oraz Dużemu wolno więcej; Mały Gość Niedzielny dla dzieci i młodzieży  z artykułem Wielkopostny szok jako dodatek ściereczka do okularów.
  10. Bóg zapłać paniom  za troskę o świątynie. W obecnym tygodniu proszę panie: Jadwiga Dędor, Renat Sroka, Małgorzata Jaworek i pana Jana Kopala.

do użytku wewnętrznego