1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią . Pamiętajmy o maseczkach w świątyni
  2. Poniedziałek Święto św. Cyryla, Mnicha i Metodego- Patronów Europy.
  3. Środa Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. jak w każdy 16 dzień miesiąca nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli.
  4. III Piątek po Mszy św. nabożeństwo do Bożego  Miłosierdzia, spotkanie KSM-u.
  5. Niedziela składka na cele parafialne.
  6. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie-  3 wpłaty.
  7. Główny Urząd Nadzoru Budowlanego przypomina o obowiązku złożenia deklaracji o źródłach ogrzewania budynków. Deklarację muszą złożyć właściciele lub zarządcy budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, w których znajduje się źródło ciepła (piec lub inne urządzenie grzewcze). Są dwie daty dopełnienia tego obowiązku: 1) jeżeli źródło ciepła zostało zainstalowane i uruchomione przed 1 lipca 2021 r. deklarację należy złożyć do 30 czerwca 2022 r. 2) jeżeli źródło ciepła zostało zainstalowane i uruchomione po 1 lipca 2021 r. Deklarację można złożyć na dwa sposoby – elektronicznie lub w formie papierowej w Urzędzie Gminy.
  8. Caritas Bliźni w Potrzebie prosi o  1% przy składaniu  rocznego PIT-u.
  9. Zmarł Krzysztof Jajko polecajmy Go Bożemu Miłosierdziu.
  10. Prasa (8 zł.) : Niedziela  z artykułami: Z wiarą trwać w nadziei mówi o sensie cierpienia oraz Walentykowy zawrót głowyGość Niedzielny  z artykułami: Obietnice w realizacji  mówi o obietnicach Pan Boga, który nie rzuca słów na wiatr oraz Co po omikronie;.
  11. Bóg zapłać paniom  i panu za troskę o świątynie. W obecnym tygodniu proszę panie: Maria Bieszcz, Gabriela Siuta, Maria Góra, Maria Bożek.