1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią . Pamiętajmy o maseczkach w świątyni
  2. Poniedziałek po Mszy św. nabożeństwo do św. Michała Archanioła.
  3. Środa Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Czwartek WSP św. Scholastyki.
  5. Piątek WSP Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Światowy Dzień Chorego. Po  Mszy św. nabożeństwo z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Serdecznie proszę o pomoc  osobom starszym i chorym w dotarciu do świątyni
  6. Bóg zapłać za ofiarę na ogrzewanie-  1 wpłata.
  7. Bóg zapłać p. Dyrektor naszej szkoły za udostępnienie szopki która  przyozdobiła ścianę kościoła oraz panom za jej montaż i demontaż.
  8. Prasa (8 zł.) : Niedziela  z artykułami: Jak skutecznie chronić uczucia religijne mówi o wolności w tym religijnej oraz Niezawiniona śmierćGość Niedzielny  z artykułami: Czerwony guzik  mówi o roli Watykanu oraz Sto czterdzieści cztery blizny;.
  9. Bóg zapłać paniom  i panu za troskę o świątynie, rozebranie szopki i dekoracji świątecznej. W obecnym tygodniu proszę panie: Małgorzata Bujak, Maria Kiebała, Lucyna Szypuła, Bernadetta  Kowal..