1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią . Pamiętajmy o maseczkach w świątyni.
  2. Środa Święto Ofiarowania Pańskiego- Matki Bożej Gromniczej, dzień życia konsekrowanego, składka na zakony kontemplacyjne. Msze św. o godz. 8oo i 1700 z poświęceniem gromnic.
  3. I Czwartek po Mszy św. modlimy się w intencji powołań do kapłaństwa i zakonu. Spowiedź  od godz. 1615 dla klas : IV, V, VI.
  4. I Piątek WSP św. Tomasza z Akwinu, .od godz. 1000 odwiedzam chorych w domach, spowiedź od godz. 1600. Po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. I Sobota WSP św. Agaty, po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  6. Niedziela po Mszy św. o godz. 730 zmiana tajemnic różańcowych. Składka na cele diecezjalne.
  7. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie-  6 wpłat.
  8. Odeszły do wieczności Alina Marciniec i Szydło Maria /pogrzeb wtorek 1400/ polecajmy Je Miłosierdziu Bożemu.
  9. Prasa (8 zł.) : Niedziela  z artykułami: Gromniczna mówi o wspieraniu  Pana Boga w spełnianiu wszelkich  ludzkich dążeń oraz Sens klauzuryGość Niedzielny  z artykułami: Serce Kościoła  mówi o modlitwie, która jest jak tlen oraz Facet, który palił w piecu;.
  10. Bóg zapłać paniom  i panu za troskę o świątynie. W obecnym tygodniu proszę panie: Jolanta Kisiel, Zofia Wielis, Renata Noga, Halina Gawron. Rozbieranie szopki i dekoracji świątecznej w sobotę.