1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią . Pamiętajmy o maseczkach w świątyni.
  2. Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego w liturgii kończy okres Bożego Narodzenia. Zgodnie z polską tradycją kolędy będziemy śpiewać aż do 2 lutego, to jednak już jutro w liturgii rozpocznie się tzw. okres zwykły.
  3. Sobota godz. 1100 zbiórka ministrantów, 1700 spotkanie Rady Parafialnej.
  4. Niedziela składka na cele parafialne .Jest to 16 dzień miesiąca na sumie modlimy się do św. Andrzeja Boboli naszego patrona.
  5. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie-  11 wpłat.
  6. Bóg zapłać za obecność na spotkaniach kolędowych,  wspólną modlitwę i złożone ofiary. Obok gazet można pobrać obrazki  św. Andrzeja Boboli z modlitwą.
  7. Prasa w cenie 8 zł: Niedziela  z artykułami: Początek drogi mówi o praktyce chrztu dzieci oraz Obronić tożsamość naroduGość Niedzielny  z artykułami: Syn Umiłowany mówi o chrzcie Pana Jezusa oraz Stroma droga do domu.
  8. Bóg zapłać paniom  i panu za troskę o świątynie. W obecnym tygodniu proszę panie: Ewelina Szczepkowicz, Anna Bykowska, Józefa Mucha oraz pana Krzysztofa Jajko.