1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią . Pamiętajmy o maseczkach w świątyni.
 2. I Czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego, w naszej tradycji zwana świętem Trzech Króli. Przypomina nam ona, że Syn Boży przyszedł do ludzi wszystkich narodów, ras i języków. Jest to dzień Pomocy Misjom, składka przeznaczona na misje, po Sumie kolędnicy misyjni. Tego dnia w kościele pobłogosławimy kadzidło i kredę, którą – zgodnie z dawnym polskim zwyczajem – na drzwiach naszych domostw nakreślimy pierwsze litery imion Mędrców ze Wschodu: Kacpra, Melchiora i Baltazara. W modlitwie polecamy ks. Biskupów Kazimierza i Edwarda w rocznicę konsekracji biskupiej.
 3. I Piątek od godz. 1000 odwiedzam chorych w domach. Po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 4. Sobota godz. 1000 spotkanie DSM-u. 
 5. Niedziela składka na ubezpieczenie parafii.
 6. Zapraszam na kolędę do  kościoła, która rozpocznie się Mszą św.,  wspólną modlitwą, poświęcenie wody, śpiew kolęd (ofiary w kopercie podpisane  kolęda z numerem domu składamy na tacę). W następującym porządku:
  • poniedziałek 03.01.2022 godz. 1700: Strona Południowa, Radaj, Rzeki
  • wtorek 04.01.2022 godz. 1700:Folwark i Strona Północna
  • środa 05.01.2022 godz. 1700: Budzisz, Zabirów
  • czwartek 06.01.2022 godz. 1500: Górka Regułowa, Kąt, Górka
  • piątek 07.01.2022 godz. 1700: Ścieżki, Debrza
  • rodziny, które będą chciały poświęcić dom oraz z ważnej przyczyny duszpasterskiej mogą się umówić na wizytę duszpasterską z zachowaniem reżimu sanitarnego
 7. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie- 3 wpłaty.
 8. Prasa : Niedziela w cenie 8 zł. z artykułem Bóg nie jest zagadką mówi o prawdziwym obrazie Pana Boga. 
 9. Bóg zapłać paniom   za troskę o świątynie. W obecnym tygodniu proszę panie: Małgorzata Czaja, Wiesława Pazdan, Monika Pazdan, Beata Jaworek.

do użytku wewnętrznego