1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią . Pamiętajmy o maseczkach w świątyni.
  2. Poniedziałek Święto św. Jana Apostoła dzień imienin ks. Bp. Ordynariusza, polecajmy dostojnego Solenizanta w naszych modlitwach opiece Bożej za wstawiennictwem Bogarodzicy i świętego Patrona. Poświęcenie wina (należy przynieś własne).
  3. Wtorek Święto św. Młodzianków Męczenników.
  4. Piątek Msza św. o godz., 1500 połączona z nieszporami po nabożeństwo na zakończenie roku 2021 . Za  udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Ks. Bp Ordynariusz  udzielił dla wszystkich wiernych przebywających na terytorium diecezji rzeszowskiej dyspensy od obowiązku zachowania pokutnego charakteru dnia i postu w piątek.
  5. Sobota UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI
    MARYI
    – pierwszy dzień  Nowego Roku 2022 r.
  6. Ze względu na epidemię zapraszam na kolędę do  kościoła: Msza św.,  wspólna modlitwa, poświęcenie wody, śpiew kolęd. W następującym porządku:
    • poniedziałek 03.02.2021 godz. 1700: Strona Południowa, Radaj, Rzeki
    • wtorek 04.01.2022 godz. 1700:Folwrak i Strona Północna
    • środa 05.01.2022 godz. 1700: Budzisz, Zabirów
    • czwartek 06.01.2022 godz. 1500: Górak Regułowa, Kąt, Górka
    • piątek 07.01.2022 godz. 1700: Ścieżki, Debrza
  7. Rodziny, które będą chciały poświęcić dom oraz z ważnej przyczyny duszpasterskiej mogą się umówić na wizytę duszpasterską z zachowaniem reżimu sanitarnego.
  8. Bóg zapłać za 13 wpłat.
  9. Świąteczne wydanie gazet  w cenie 10 zł. . Niedziela z artykułami: Cudowna wymiana mówi i wielkich darach P. Boga ora Światło w mroku. Gość Niedzielny z artykułem Bóg między nami   mówi o Narodzeniu Pańskim dodatek  płyta CD. Kalendarz misyjny na Nowy Rok.
  10. W tym tygodniu proszę o dbanie : Terasa Brzoza, Maria Reguła, Zofia Parys, Ludwika Reguła
  11. Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia.

do użytku wewnętrzne