1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią . Pamiętajmy o maseczkach w świątyni.
 2. Roraty poniedziałek, wtorek, środa o godz.  700. Czwartek  ostatnie   RORATY o godz. 1700
  •   świece na stół wigilijny   ( małe 6 zł.)
  •   poświęcone  opłatki
 3. Środa od godz. 1100, odwiedzam chorych tylko tych, którzy zostaną zgłoszeni w zakrystii.
 4. Liturgiczny obchód pamiątki Narodzenia Chrystusa rozpoczniemy od Pasterki, czyli Mszy Świętej sprawowanej o północy z 24 na 25 grudnia. Wcześniej w naszych domach, wspólnotach rodzinnych zadbajmy o tradycyjną, chrześcijańską oprawę wigilijnej wieczerzy. Niech to będzie okazja do pojednania, zgody, wyciągnięcia przyjaznej dłoni do kogoś pośród bliskich, znajomych, w sąsiedztwie. Niech wigilijnej wieczerzy towarzyszy wspólna modlitwa, lektura fragmentu Pisma Świętego o narodzeniu Zbawiciela Świata (Łk 2,1-14), łamanie się opłatkiem, wspólny śpiew kolęd i pastorałek. Pod żadnym pozorem nie podawajmy na wigilijny stół alkoholu, a tradycyjnie zachowajmy też wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.  2400 PASTERKA, przeznaczona na Fundusz Obrony Życia.
 5. SOBOTA  UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO, Msze św. o godz. 900 i 1100.
 6. NIEDZIELA  ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA MARYI I JÓZEFA. Msze św. godz. 730, 1030, 1500. Składka na Instytut Teologiczno-Pastoralny w Rzeszowie.
 7. Bóg zapłać za  9 wpłat na gaz.
 8. Światło betlejemskie od czwartku w przedsionku.
 9. Prasa : Niedziela w cenie 8 zł. z artykułami: Miłująca i darmowa  mówi o Łasce Bożej  oraz Czas się przebudzić ; Gość Niedzielny z artykułami: Moc Boga mówi o Bogu przemieniającym nasz życie oraz Jedynie Bogu pokłon dodatkiem płyta z kolędami. Mały Gość Niedzielny dla dzieci i młodzieży z licznymi ciekawostkami.
 10. Na cmentarzu proszę o opróżnienie boksów z zielonymi odpadami.
 11. Bóg zapłać paniom i panu za  troskę o świątynie . W obecnym tygodniu  proszę panie: Helena Jaworek, Zofia Klich, Kamila Klich, Janina Kowal, Iwona Gąsior, Alfreda Kuźniarowicz. Sprzątnie i ubieranie prezbiterium w środę popołudniu.

do użytku wewnętrznego