1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią . Pamiętajmy o maseczkach w świątyni.
  2. Przeżywamy ADWENT, Roraty:  w dni powszednie godz. 1700 w sobotę o godz. 800, poprzedzone śpiewem Godzinek /półgodziny wcześniej/.   W tym czasie czuwania  nie zapominajmy o potrzebujących:
  3.  torby miłosierdzia (obok gazet),
  4.   świece    (duże 15 zł., małe 6 zł.)
  5.   poświęcone  opłatki
  6. Poniedziałek WSP św. Łucji. 40 rocznica wybuchu Stanu Wojennego
  7. Wtorek WSP św. Jana od Krzyża.
  8. III Piątek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  9. Niedziela składka na cele parafialne.
  10. Sołtys wsi zawiadamia, że w dniu 19.12.2021 niedziela o godz. 1130 w Domu Ludowym zebranie wiejskie: budżet na 2022, konsultacje- przywrócenie praw  miejskich Wielopola Skrzyńskiego, sprawy różne
  11. Bóg zapłać za ofiary do puszek na Kościół na wschodzie zebrano 339,5 zł.
  12. Bóg zapłać za 4 wpłaty na gaz.
  13. Zmarła Janina Pyc  polecajmy Ją Bożemu Miłosierdziu
  14. Prasa : Niedziela w cenie 8 zł. z artykułami: Dusza ludzka jest nieśmiertelna  mówi o piątej prawdzie wiary   oraz Co uspokoi krytyków Kościół? dodatek kalendarz na 2022; Gość Niedzielny z artykułami: Nie pytaj dlaczego mówi o Bożej woli w naszym życiu oraz Brama i kolebka.
  15. Proszę o przygotowane  szopki parafian z Górki- Regułowej
  16. Bóg zapłać paniom i panu za  troskę o świątynie . W obecnym tygodniu  proszę panie: Agnieszka Pyra, Wiesława Książek, Małgorzata Stręk, Zofia Bryda.

Do użytku prywatnego