1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią . Pamiętajmy o maseczkach w świątyni.
  2. Rozpoczynamy  ADWENT, który jest radosnym oczekiwaniem na przyjście Pana. W dni powszednie Adwentu Msza św  wotywna o Najświętszej Maryi Pannie- Roraty:  w dni powszednie godz. 1700 w sobotę o godz. 800, poprzedzone śpiewem Godzinek /półgodziny wcześniej/. Tegoroczne Roraty przeżywam z hasłem Droga do Betlejem będziemy wędrować przez  Palestynę (miejscowości i miejsca). Zapraszam dzieci z lampionami do udziału w adwentowej procesji.  W tym czasie czuwania  nie zapominajmy o potrzebujących – torby miłosierdzia (obok gazet), świece    (duże 15 zł., małe 6 zł.)
  3. Wtorek Święto św. Andrzeja Apostoła.
  4. Środa po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania kl. VIII.
  5. I Czwartek modlimy się o powołania do kapłaństwa i zakonu.
  6. I Piątek ,od godz. 900 odwiedzam chorych, od godz. 1600 spowiedź. Po Mszy św. nabożeństwo do  Najświętszego Serca Pana Jezusa, spotkanie KSM-u.
  7. I Sobota godz. 1000 spotkanie DSM-u. W Kantorówce odbędą się warsztaty „pocztówki z Kantorówki” (bliższe informacje tablica ogłoszeń).
  8.  II niedziela Adwentu po Mszy św. o godz. 730 zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszach św. zbiórka do puszek,  pomoc Kościołowi na Wschodzie. W  Wielopolu Skrzyńskim odbędzie Bieg Charytatywny dla Zuzi (bliższe informacje tablica ogłoszeń)
  9. Bóg zapłać za ofiary do puszek  dla Libanu zebrano 235,00 zł.
    (przekazano do CARITAS).
  10. Bóg zapłać za 20 wpłat na gaz.
  11. Prasa : Niedziela z artykułami: Są Trzy Osoby Boskie  mówi o Trójcy Przenajświętszej  oraz Religia pod ostrzałem; Gość Niedzielny z artykułami: Książę Pokoju nadchodzi  mówi o  znaczeniu modlitwy oraz Z Izraela przywiozłem szum wiatru  + Kalendarz na rok 2022.
  12. Bóg zapłać paniom i panu za  troskę o świątynie . W obecnym tygodniu  proszę panie: Lucyna Bujak, Alina Koorowska, Halina Ochał oraz pana Piotra Marczyńskiego.

doytku wewnętrznego