1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią . Pamiętajmy o maseczkach w świątyni.
  2. Poniedziałek WSP św. Cecylii patronka osób dbających o śpiew i muzykę  kościelną.
  3. Środa WSP. św. Andrzeja Dung-Lanc i towarzyszy, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W czasie Mszy  św. poświęcenie i wręczenie modlitewników kandydatom do bierzmowania z klasy VIII  po spotkanie.
  4. Sobota godz. 1000 spotkanie DSM-u.
  5. Niedziela to I niedziela Adwentu rozpoczyna nowy Rok Liturgiczny. W Adwencie nie ubieramy kościoła kwiatami.
  6. W Urzędzie Gminy w piątek (26XI) będzie do wglądu projekt uproszczonego planu urządzenia lasu. Dokładne informacje w gablocie.
  7. Bóg zapłać za ofiary do puszek  dla Libanu zebrano 343,13 zł. (przekazano do Kurii).
  8. Bóg zapłać za 8 wpłat na gaz.
  9. Zmarł Marian Jajko, polecajmy Go Miłosierdziu Bożemu.
  10. Prasa : Niedziela z artykułami: Bóg jest Sędzią sprawiedliwym  mówi o miłosierdziu i sprawiedliwości Boga  oraz  Naprawdę cudowny; Gość Niedzielny z artykułami: Kryzys który potrwa  mówi o  sytuacji na granicy oraz Cudowny Medalik- rusza nowenna + film dokumentalny .Mały Gość Niedzielny dla dzieci i młodzieży z interesującymi artykułami oraz Lampion.
  11. Bóg zapłać paniom i panom  oraz pomocnikom za  troskę o świątynie i wygrabienie liści . W obecnym tygodniu  proszę panie: Maria Gajewska, Anna Wiśniewska, Elżbieta Książek, Paulina Błażejowska.