1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią . Pamiętajmy o maseczkach w świątyni.
  2. Wtorek Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  3. Środa WSP św. Leona Wielkiego, nowenna do Maki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania  z klasy VIII.
  4. Czwartek WSP św. Marcina z Tours. Święto Niepodległości Msze św. 730  i 1030.
  5. Piątek WSP św. Jozafata Kuncewicza. Zbiórka ministrantów o godz. 1600.
  6. Sobota WSP św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna. Godz. 1000 spotkanie DSM-u.
  7. Sołtys Nawsia informuje, że będzie zbierana IV rata podatku rolnego i opłata śmieciowa od 12 do 16 listopada w godzinach  od 900 do 1400 w Dom Ludowy.
  8. Bóg zapłać za 7 wpłat na gaz.
  9. Bóg zapłać za troskę o cmentarz parafinom z Budzisza (niestety nie wszyscy brali udział). Proszę o dbanie o cmentarz grupę p. Józefa Klicha (proszę uporządkować śmieci). Stosujmy się do wywieszonych tablic informacyjnych, proszę o zabieranie śmieci do domu w ten sposób zmniejszamy koszty utrzymania cmentarza.
  10. Prasa : Niedziela z artykułami: Dlaczego nie lubią Kościoła  mówi o  przeciwnikach Kościoła oraz Sześć prawd wiary; Gość Niedzielny z artykułami: Prościej i szybciej   mówi o  instytucji sędziów pokoju oraz Przetrwamy Zielony Ład
  11. Bóg zapłać paniom   za  troskę o świątynie i wygrabienie . W obecnym tygodniu  proszę panie: Marta Sroka, Małgorzata Długosz,  Emilia Jaworek, Janina Rzeżnikiewicz