1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią . Pamiętajmy o maseczkach w świątyni.
  2. Poniedziałek UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, która rozpoczyna Tydzień  Modlitw za zmarłych. Msze św.
    w kościele godz.: 730, 1030 na cmentarzu o godz.1400 połączona z procesją za zmarłych. Odpust zupełny za zmarłych  możemy zyskać do 08.11/poniedziałek/ spełniając warunki: Komunia św.; wyzbycie się przywiązania do grzechu; modlitwa Ojcze nasz, Wierzę w Boga i modlitwy w intencjach Ojca św., nawiedzenie cmentarza i modlitwa za zmarłego.
  3. Wtorek  WSP Wszystkich Wiernych Zmarłych– Dzień Zaduszny. Msze Święte godz. 800 w kaplicy cmentarnej, godz. 1700 w kościele. Różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach  po Mszy św., przez  oktawę Wszystkich Świętych.
  4. Środa po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania  z klasy VIII.
  5. I  Czwartek WSP św. Karola Boromeusza ,modlimy się w intencji powołań do kapłaństwa i zakonu
  6. I Piątek do godz. 1000 odwiedzam chorych. Po Mszy św. Nabożeństwo do Najświeższego Serca Pana Jezusa i  spotkanie KSM-u.
  7. I Sobota Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  8. Niedziela zmiana tajemnic różańcowych. Składka na Wyższe Seminarium Duchowne.
  9. Zmarli Antoni Zych, Zofia Bożek polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.
  10. Prasa : Niedziela z artykułami: Polisa na życie wieczne  mówi
    o  zapewnieniu otwartej bramy do nieba oraz Komu odpusty; Gość Niedzielny z artykułami: Złoty klucz   mówi o  dobrym odejściu
    z tego świata oraz Zeszyt z intensywnej terapii
  11. Bóg zapłać za ofiary do puszek pomoc jesienna dla Seminarium
    360 zł.
  12. Bóg zapłać za 13 wpłat na gaz.
  13. Bóg zapłać p. Robertowi Pieczonka za odnowienie figury św. Andrzeja Boboli ( żmudna dokładna praca, zlikwidowanie licznych pęknięć i ubytków oraz odpowiednie zabezpieczenie)
  14. Bóg zapłać paniom   za  troskę o świątynie i wygrabienie liści oraz kaplicy cmentarnej. W obecnym tygodniu  proszę panie: Anna Pas, Iwona Moskwa, Diana Dobek, Ewa Rusin.