1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią . Pamiętajmy o maseczkach w świątyni.
  2. Nabożeństwa Różańcowe w tygodniu po Mszy św. o godz. 1700 z wyjątkiem soboty godz. 800. Niedziela nabożeństwo o godz. 1500.
  3. Poniedziałek WSP św. Łukasza Ewangelisty. Modlimy się w intencji służby zdrowia w dniu ich patrona.
  4. Środa WSP św. Jana Kantego, po nabożeństwie różańcowym spotkanie  kandydatów do bierzmowania z klasy VIII.
  5. Piątek WSP św. Jan Pawła II
  6. Sobota godz. 1000 spotkanie DSM-u.
  7. Niedziela Misyjna składka na misje. Po Mszach św. zbiórka do puszek, jesienna pomoc dla Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
  8. Zbliża się sezon grzewczy w związku z podwyżką gazu proszę o wpłacanie po 150 zł. Apeluje o odpowiedzialność, wspólną troskę każdej rodziny naszej wspólnoty parafialnej. Składając ofiary podpisujmy od  kogo z podaniem numeru posesji (ułatwi to księgowanie)
  9. Za dwa tygodnie 1 listopada, pamiętamy o uporządkowaniu grobów zadbajmy o opuszczone. Proszę o zabieranie śmieci do swoich śmieci, koszty wywozu są bardzo duże (około 1200 zł.) Można pobrać karteczki na wypominki.
  10. Bóg zapłać za ofiary do puszek na Fundacje Nowego Tysiąclecia 548 zł.
  11. Prasa : Niedziela z artykułami: Każdy ma swój Różaniec  mówi o  sile różańca oraz  W szkole Miłosierdzia  ;Gość Niedzielny z artykułami: Tylko Ktoś wychowa Kogoś  mówi o tajemnicy wychowaniu młodego pokolenia oraz Ktoś bardzo potężny.
  12. Bóg zapłać paniom i panom  za  troskę o świątynie i wygrabienie liści. W obecnym tygodniu  proszę panie: Teresa Mucha, Genowefa Bakota, Halina Janowska, Anna Gawron