1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią .
  2. Nabożeństwa Różańcowe w tygodniu po Msze św. o godz. 1700 z wyjątkiem soboty godz. 800. Niedziela nabożeństwo o godz. 1500.
  3. Środa WSP bł. Honorata Koźmińskiego, po nabożeństwie różańcowym spotkanie  kandydatów do bierzmowania z klasy VIII.
  4. Czwartek  14.10.2021 Dzień Nauczyciela- Dzień Edukacji Narodowej.  Nabożeństwo Różańcowe ofiarujemy w intencji nauczycieli. W tym dniu uczniowie powinni  zgromadzić się na  wspólnej modlitwie w kościele.
  5. III Piątek WSP św. Teresy  od Jezusa, po Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego połączone z różańcem, spotkanie KSM-u.
  6. Sobota WSP ŚW. Jadwigi Śląskiej godz. 1000 spotkanie DSM-u. Spotkanie Rady Parafialnej godz. 1800.
  7. Niedziela składka na cele parafialne.
  8. Bóg zapłać za przygotowanie ołtarzy na procesję różańcową.
  9. Prasa : Niedziela z artykułami: Czy Różaniec zbawia  mówi o  sile różańca oraz  Majestat Boga a pokora człowieka  ;Gość Niedzielny z artykułami: Odwróć się  mówi o tajemnicy grzechu oraz W podróż życia.
  10. Bóg zapłać za porządki na cmentarzu sześciu numerom z Budzisza. Pozostali parafianie są obojętni, trudno to zrozumieć. Troska o cmentarz parafialny jest obowiązkiem każdego.
  11. Bóg zapłać paniom i panom  za  troskę o świątynie i wygrabienie liści. W obecnym tygodniu  proszę panie: Maria Kozioł, Mariola Jaworek, Bernadeta Róg, Regina Gąsior.