1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią .
  2. Rozpoczął się miesiąc październik w tygodniu Msze św. popołudniu o godz. 1700 z wyjątkiem soboty godz. 800,
    po nabożeństwo różańcowe. Niedziela nabożeństwo o godz. 1500 po Msza św. (dopiero od 10.10.2021).
  3. Poniedziałek WSP św. Franciszka z Asyżu.
  4. Wtorek WSP św. Faustyna Kowalskiej.
  5. Środa po nabożeństwie różańcowym  św. spotkanie  kandydatów do bierzmowania z klasy VIII.
  6. I Czwartek WSP św. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Poświęcenie różańców i wręczenie dzieciom przygotowującym się do I komunii św. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
  7. Sobota godz. 1000 spotkanie DSM-u.
  8. Niedziela XXI Dzień Papieski po Mszy św. zbiórka do puszek   „żywy pomnik” wdzięczności św. Janowi Pawłowi II.
  9. 10 października Powiatowy Dzień Zdrowia w Ropczycach bliższe informacje tablica ogłoszeń.
  10. Policja ostrzega przed wyłudzaniem pieniędzy na telefon, kradzieżą tożsamości, oszustwami. Bliższe informacje tablica ogłoszeń.
  11. Kalendarz Rolników na 2022 w cenie 20 zł.
  12. Prasa : Niedziela z artykułami: Rodzina jak róża  mówi o  różańcu rodzinnym  W jakim języku przemówił Bóg  ;Gość Niedzielny z artykułami: Różaniec? Mam. Modlę się  mówi o sile różańca oraz Prowadzeni przez archanioła; Mały Gość Niedzielny dla dzieci i młodzieży z podstawką pod kubek.
  13. Bóg zapłać paniom i panu  za  troskę o świątynie . W obecnym tygodniu  proszę panie: Joanna Chojnacka, Maria Gajewska, Dorota Zaręba i pana Andrzeja Misiora.