1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią .
  2. Poniedziałek na Msze św. zapraszam uczniów z klasy III i rodziców rozpoczniemy  przygotowanie do I Komunii św.(spotkanie po Mszy św.). Po Mszy św. Koronka do św. Michała Archanioła.
  3. Środa Święto Narodzenia Najświętszej Mari Panny poświęcenie ziarna siewnego. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, na Msze św. zapraszam uczniów z klasy VIII i rodziców rozpoczniemy bezpośrednie przygotowanie do s.  bierzmowania (spotkanie po Mszy św.).
  4. Piątek na Msze św. zapraszam uczniów z klasy VII i rodziców rozpoczniemy  przygotowanie do s.  bierzmowania. (spotkanie po Mszy św.).
  5. Sobota godz. 1000 spotkanie DSM-u.
  6. Niedziela (12.09.2021)w Domu Ludowym o godz. 1130 zebranie wiejskie. Będzie można dokonać obowiązkowego spisu powszechnego, bliższe informacje tablica ogłoszeń.
  7. Obowiązkowe szczepienie przeciw wściekliźnie w sobotę (11.09.2021) koszt 25 zł. Szczegółowy haromonogram tablica ogłoszeń i plakaty.
  8. Kalendarz Rolników na 2022 w cenie 20 zł.
  9. Bóg zapłać za ofiary z ubiegłej niedzieli 1100 zł. Pragnę poinformować o kosztach dotychczasowych materiałów:
    • piasek i kamień ozdobny-  1205 zł.
    • płyta z piaskowca (80×70 gr. 10)- 1000 zł.
    • płyty granitowe z klejem ,silikony- 685 zł.
    •  materiały dodatkowe – 1493 zł.
    • DAJE TO W CAŁOŚCI KWOTĘ   4348 zł.
  10. W najbliższą niedzielę składka na pokrycie kosztów w/w materiałów.
  11. Prasa : Niedziela z artykułami: To osoby- nie liczby  mówi o samobójstwach  oraz Więcej rozumu w polityce ; Gość Niedzielny z artykułami:  Zabić krzyżowca  mówi o sytuacji chrześcijan w Afganistanie oraz  Pat graniczny .Mały Gość Niedzielny dla dzieci i młodzieży  z licznymi ciekawostkami oraz zakładka  na kamerę w smartfonie.
  12. Bóg zapłać paniom  za solidną troskę o świątynie i jej otoczenie. W obecnym tygodniu  proszę panie: Marzena Szydło, Jadwiga Kawa, Edyta Traciak, Zofia Kiebała (proszę przynieś motyki).