1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią .
  2. Poniedziałek od godz. 1715 spowiedź na rozpoczęcie Roku Szkolnego  i I piątek dla uczniów z klas: IV, V, VI.
  3. Wtorek od godz. 1715 spowiedź na rozpoczęcie Roku Szkolnego i I piątek dla uczniów z klas: VII, VIII i młodzieży szkoła średnia.
  4. Środa godz. 800 Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W tym dniu przypada rocznica wybuchu II wojny światowej, pamiętajmy w modlitwie o ofiarach i prośmy o pokój na świecie.
  5. I Czwartek modlimy się o powołania do kapłaństwa i zakonu, po Mszy św. nabożeństwo. Zbiórka ministrantów o godz. 1700.
  6. I Piątek WSP św. Grzegorza Wielkiego. Odwiedzam chorych od godz. 900. Spowiedź  od godz. 1715, po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Panna Jezusa i spotkanie KSM-u.
  7. I Sobota, po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  8. Niedziela po Mszy św. o godz.730 zmiana tajemnic różańcowych. Składka na Seminarium Duchowne, po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc afgańczykom.
  9. 30.08.2022 ( poniedziałek) w Wielopolu Skrzyńskim od 800 do 1200, przy remizie OSP będzie mobilny punkt szczepień ( uproszczona rejestracja). Skorzystajmy z tej możliwości.
  10. Prasa : Niedziela z artykułami: Twardy dysk sumienia mówi o działaniu sumienia oraz Trudne powroty ; Gość Niedzielny z artykułami: Szkoła w ciągłym kryzysie  mówi o współczesnej szkole oraz  Jak obudzić olbrzyma .Mały Gość Niedzielny dla dzieci i młodzieży  z licznymi ciekawostkami oraz zakładka  na kamerę w smartfonie.
  11. Bóg zapłać paniom  za solidną troskę o świątynie i jej otoczenie. W obecnym tygodniu  proszę panie: Janina Kiebała, Alicja Szydło, Ewa Kut, Lucyna Balza (proszę przynieś motyki). Bóg zapłać za pomoc w porządkach dwóm osobom z Kąta (przykro, że reszta jest obojętna).