1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych
    z epidemią .
  2. Poniedziałek WSP bł. Władysława Findysza.
  3. Wtorek Święto św.  Bartłomieja.
  4. Środa Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Czwartek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  6. Piątek WSP św. Moniki.
  7. Sobota WSP św. Augustyna.
  8. Niedziela w katedrze diecezjalne dziękczynnie za plony. Sładka z tego dnia przeznaczona na rachunki związane
    z pracami   przed kościołem (odnowienia: kapliczki i postumentu P. Jezusa Frasobliwego; figury św. Andrzeja Boboli ,nowy postument z płytą z piaskowca / 80×70, 10/; uporządkowanie placu itp.). Bóg zapłaćp. Wojciechowi Szymańskiemu za dar solidnej  pracy i czasu  przy w/w robotach (wykonanych jako dar dla parafii było to prawie 5 dniówek). Dziękuje wszystkim którzy pomagali i pomogą przy tych pracach.
  9. Prasa : Niedziela z artykułami: Czy wiemy, czym jest oddanie? mówi o oddaniu Matce Bożej oraz Nienawiść wobec wierzących; Gość Niedzielny z artykułami: Bóg wymyślił rodzinę  mówi o znaczeniu rodziny oraz  Nawrócić miasto .
  10. Bóg zapłać paniom i panom za solidną troskę o świątynie i jej otoczenie. W obecnym tygodniu  proszę panie: Zofia Rzeźnikiewicz, Ewa Czaja, Karolina Gawron, Zofia Wawrzonek (proszę przynieś motyki). Przypominam, że sprzątanie w sobotę po Mszy św. o godz. 800 i środę od godz. 800. Proszę o pomoc w porządkach parafian z Kąta (potrzebne będą kosy spalinowe).