1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią .
  2. Dzisiaj po sumie będzie można nabyć wianki i bukiety zielone wykonane przez społeczność naszej Szkoły im. Sybiraków w Nawsiu. Dobrowolne ofiary będą przeznaczone na  wolontariat    Szkolnego Koła Caritas.
  3. Poniedziałek po Mszy św. nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli patrona naszej Ojczyzny i parafii.
  4. Wtorek WSP św. Jacka.
  5. Środa Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. III Piątek WSP św. Bernarda, po Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z modlitwą do św. Jana Pawła II
  7. Sobota WSP św. Piusa X.
  8. Niedziela w czasie Mszy św. 1030 parafialne dziękczynienie za plony z poświęceniem wieńców żniwnych.
  9. W mijający tygodniu odbył się pogrzeb + Juliana Błasia pochodzącego z Nawsia , który mieszkał w Ropczycach polecajmy Go Miłosierdziu Bożemu.
  10. Prasa : Niedziela z artykułami: Maria czy Maryja ? mówi o imieniu Matki Bożej oraz Manifestacja czy świadectwo; Gość Niedzielny z artykułami: Kierunek Niebo  mówi o Wniebowzięciu NMP oraz  Dusza pacjenta.
  11. Bóg zapłać paniom i panu za troskę o świątynie (jej otoczenia)  i grupie sześciu osób z Górki Regułowej  za porządki (zaangażowanie, solidną i dokładną pracę). W obecnym tygodniu  proszę panie: Alicja Misiorek, Bronisława Nieroda, Halina Szydło, Natalia Pas (proszę przynieś motyki).