1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią .
  2. Poniedziałek Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein)- patronki Europy.
  3. Wtorek Święto św. Wawrzyńca.
  4. Środa WSP św. Klary Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Sobota WSP św. Maksymiliana Marii Kolbego.
  6. Niedziela Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Odpust w Wielopolu Skrzyńskim.  Składka na cele parafialne.
  7. Bóg zapłać za złożone ofiary  na pomoc powodzianom 805 zł. Zostały przesłane do Caritas Diecezji.
  8. Parafia Brzeziny organizuje pielgrzymkę (Wrocław, Trzebnica, Srebrna Góra, Krzeszów, Góra św. Anny). Bliższa informacje tablica ogłoszeń.  Zapisy u Księdza Wikariusza lub pod numerem 579 050 940.
  9. Prasa : Niedziela z artykułami: Sierpniowe drogi Polaków mówi o pielgrzymkach na Jasną Górę oraz Alkohol- śmiercionośny „pokarm”, Gość Niedzielny z artykułami:  Pod stopami braci  mówi o św. Jacku Odrowążu oraz  Kaznodzieja 2021.
  10. Proszę o wykoszenie cmentarz parafialnego. Przypominam o trosce o groby bliskich oraz ich otocznia również chodnika. (wysokie  trawy)
  11. Bóg zapłać paniom za troskę o świątynie . W obecnym tygodniu  proszę panie: Dorota Janowska, Bronisława Bujak, Renata Bełko oraz pana Ryszarda Wlezień.
  12. Proszę o pomoc w porządkach parafian z Depcoka