1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych
    z epidemią .
  2. Środa Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. Czwartek Święto św. Marii Magdaleny.
  4. Piątek Święto św. Brygidy- Patronki Europy.
  5. Sobota WSP św. Kingi.
  6. Niedziela  będziemy po raz pierwszy obchodzić Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Dzień ten ustanowił papież Franciszek na czwartą niedzielę lipca, w bliskości wspomnienia świętych Joachima i Anny, dziadków Jezusa .W tym dniu modlimy się za kierowców. Po Mszach św. poświęcenie pojazdów ze zbiórką do puszek na środki transportu dla misjonarzy.
  7. 25.07.2021 godz. 1500 piknik rodzinny w Brzezinach.
  8. Prasa : Niedziela z artykułami Dar pokoleń mówi o relacjach dziadków z wnukami Dlaczego Kościół sprzeciwia się rozwodom ; Gość Niedziela  artykułami „Dzieci gorszego Boga” mówi o  wydarzeniach w Kanadzie.
  9. Bóg zapłać paniom i panu za troskę o świątynie . W obecnym tygodniu proszę panie: Janina Czaja, Helena Błażejowska, Aleksandra Zych, Agnieszka Pieknik (proszę o wyplewienie chodnika przed kościołem).
  10. Ks. Proboszcz odprawi po za parafią + Marię Bełch i Alfreda Brzozę, szczegóły gablota.