1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią .
  2. Biskup Rzeszowski wydał dekret, na mocy którego została odwołana dotychczasowa dyspensa dla wiernych od udziału we Mszy Świętej w niedziele i inne święta nakazane.
  3. Poniedziałek WSP św. Ireneusza.
  4. Wtorek Uroczystość Świętych Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 800 i 1800, składka na Działalność Stolicy Apostolskiej.
  5. Środa Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 1645, 1700 Msza św.
  6. I Czwartek modlimy się o powołani kapłańskie i zakonne.
  7. I Piątek od 800 odwiedzam chorych w domach. Spowiedź od  godz. 1700, po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  8. I Sobota Święto  św. Tomasza Apostoła. Po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
  9. Niedziela zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 730.Składka przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Puszka na pomoc w zorganizowaniu 5 turnusów przez CARITAS w Myczkowcach dla dzieci z ubogich rodzin
  10.  1 lipca tj. czwartek w Domu Ludowym można odebrać worki na śmieci oraz  kody kreskowe od 900 o 1700.
  11. Zapisy na Rzeszowską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Bliższe informacje plakat w gablocie.
  12. Prasa : Niedziela z artykułami Wakacje po katolicku mówi o odpoczynku  oraz Matka Boża i Jej znaczki ; Gość Niedzielny temat  numeru Polityka dzietności
  13. Proszę o pomoc przy pracach porządkowych mężczyzn z grupy  Jana Kalisztana (zabrać kosy spalinowe , siekiery, traktor z przyczepką)
  14. Bóg zapłać paniom za troskę o świątynie . W obecnym tygodniu proszę panie: Gabryela Szczepanik, Monika Kiebała, Leokadia Kiebała, Lucyna Pszonka.