1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią .
  2. Poniedziałek WSP św. Alojzego Gonzagi.
  3. Środa Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
  5. Piątek Msza św. na zakończenie roku szkolnego o godz. 800. zapraszam uczniów, grono pedagogiczne, pracowników naszej szkoły oraz rodziców. Spowiedź na zakończenie roku poniedziałek: (III, IV, V) i środa (VI, VII, VIII) od godz. 1700.
  6. Prasa : Niedziela z artykułami Kościół wędrujący mówi o obcokrajowcach  oraz Gdzie ci mężczyźni ; Gość Niedzielny
    z artykułami Czy wierzysz?  mówi o wierze obozu koncentracyjnego oraz Drzwi ciągle otwarte. Mały Gość Niedzielny
    z wkładką o Euro oraz naklejką oraz wiele ciekawych informacji.
  7. Proszę o pomoc przy pracach porządkowych mężczyzn z Grupy ze strony północnej od cmentarza do sklepu na górze (zabrać podkaszarki , siekiery, traktor z przyczepą)
  8. Bóg zapłać paniom za troskę o świątynie . W obecnym tygodniu proszę panie: Łuszcz Jolanta, Pyc Renata, Bieszczad Ewelina, Chmiel Małgorzata

do użytku wewnętrzneg