1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych
    z epidemią (maseczka w kościele i  odpowiednia odległość).
  2. Wtorek WSP św. Jadwigi Królowej.
  3. Czwartek WSP św. Alberta Chmielowskiego.
  4. III Piątek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, po spotkanie KSM-u.
  5. Sobota  Dzień Modlitw o uświęcenie kapłanów będzie miał miejsce  w Katedrze Rzeszowskiej.
  6. Niedziela 20 czerwca br. będziemy obchodzić w naszej diecezji Dzień Świętości Małżeństw i Rodzin. W programie obchodów przewidziane są m.in.: o godz. 15 – Modlitewny Marsz Dla Życia i Rodziny z kościoła św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie do Parku Papieskiego, następnie spotkanie w Parku Papieskim, a o godz. 17 Msza Święta w intencji małżeństw i rodzin pod przewodnictwem Biskupa Rzeszowskiego. Składka z tej niedzieli na cele parafialne.
  7. Zmarła Cecylia Świerad pogrzeb w poniedziałek o godz. 900, polecajmy Ją Bożemu Miłosierdziu.
  8. Prasa : Niedziela z artykułami Polska ponownie poświęcona !  mówi o celu ponownego poświęcenia Polski Najświętszemu Sercu Pana Jezusa  oraz Misje specjalne Maryi; Gość Niedzielny z artykułami Odebrali mi miłości i marzenia  mówi o więźniarce obozu koncentracyjnego oraz Kompletne szaleństwo.
  9. Bóg zapłać za ofiarę zbożną na potrzeby parafii w wysokości 1000  dolarów USA
  10. Bóg zapłać grupie Pawła Gawrona (9 panów) w uporządkowaniu otoczenia figury św. Andrzeja Boboli  i plebanii.
  11. Bóg zapłać paniom za troskę o świątynie . W obecnym tygodniu proszę panie: Agnieszka Rębisz, Dorota Kocoń, Agnieszka Burdzy, Zenona Zych