1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią (maseczka w kościele i  odpowiednia odległość).
  2. Wtorek WSP św. Jadwigi Królowej.
  3. Czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała z błogosławieństwem dzieci.
  4. Piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. ponowienie aktu Poświęcenie Polski Sercu Jezusa w naszej wspólnocie parafialnej. Nasz udział jest „zwróceniem się do Odkupiciela i Jego zranionego Serca” oraz prośbą „o przebaczenie i łaskę powrotu do Niego i Jego Ewangelii”
  5. Sobota  WSP Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  6. Niedziela zbiórka do puszek na wsparcie prowadzonego remontu Domu Diecezjalnego KSM w Rzeszowie.
  7. Prasa : Niedziela z artykułami Wychowanie trwa wiecznie  mówi o chrześcijańskim wychowaniu oraz Z miłości do Serca; Gość Niedzielny z artykułami Wyjdźmy z twierdzy  mówi o potrzebie rozmowy oraz Klucze do Eucharystii.
  8. Bóg zapłać paniom za troskę o świątynie . W obecnym tygodniu proszę panie: Renata Szkotnicka, Zofia Wyciślak, Edyta Kurowska, Grażyna Śledziona. Proszę o pomoc grupę Pawła Gawrona w uporządkowaniu otoczenia figury św. Andrzeja Boboli  i plebanii (łopaty grabie itp.).
  9. Starajmy się zabierać swoje  śmieci do domu z cmentarza. Przypominam o segregacji
    • do boksów tylko zielone śmieci (z wieńców usuwamy elementy plastikowe)
    • do kontenera sztuczne kwiaty i znicze