1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią. Siadamy w ławkach po dwie osoby (zachowując odległość) . Do naszego kościoła może wejść 39 osób, na zewnątrz jest włączone nagłośnie i udzielana Komunia św.
  2. Niedziela rozpoczyna Tydzień Biblijny pod hasłem Zgromadzeni na świętej Wieczerzy.
  3. Poniedziałek na Msze św. zapraszam rodziców kandydatów do bierzmowania z klasy VIII.
  4. Środa  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, zapraszam uczniów z klasy III wraz z rodzicami (I katecheza). Msza św. wotywna o św. Józefie.
  5. Piątek Uroczystość Świętego Wojciecha Patrona Polski. Ze względu na uroczystość nie obwiązuje wstrzemięźliwość od mięsa. Zapraszam uczniów z klasy IV wraz z rodzicami.
  6. Uroczystość I Komunii św. 09.05.o godz. 1030, rocznica 02.05. o godz. 1500.
  7. Bóg zapłać za jedną ofiarę na ogrzewanie.
  8. Prasa : Niedziela z wywiadem Jak nie stać się łupem diabła ,Gość Niedzielny z artykułami Nadzieje dla ozdrowieńców  mówi  o wracaniu do sił po koronawirusie oraz Walka po walce.
  9. Bóg zapłać paniom  za  troskę o świątynie . W obecnym tygodniu proszę panie: Mariola Bożek, Wiesława Chmiel, Krystyna Koczela, Katarzyna Koczela-Wójcik. Pamiętajmy o dokładnym sprzątaniu: zakrystii i ubikacji, opróżnianiu koszy ze śmieci, wycieraniu parapetów, chóru oraz magazynku obok.

do użytku wewnętrznego