1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia.
  2. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią. Siadamy w ławkach po dwie osoby zachowując odległość ( tam gdzie są karteczki zostają wolne miejsca) . Do naszego kościoła może wejść 39 osób, na zewnątrz jest włączone nagłośni i udzielana Komunia św.
  3. Poniedziałek w tym dniu rozpoczną się prace przy kulturowym zagospodarowaniu centrum naszej wioski: tablice informacyjne upamiętniające 12 Sybiraków z Nawsia, ławki, zegar słoneczny, stół do gry w warcaby, rabaty kwiatowe, parking. Plac będzie wyłączony  z użytku. Po Mszy św. spotkanie rodziców uczniów klasy III .
  4. Środa  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, zapraszam uczniów z klasy VIII. Msza św. wotywna o św. Józefie.
  5. III Piątek po Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z modlitwą do św. Andrzeja Boboli i św. Jan Pawła II. Spotkanie KSM-u.
  6. Niedziela składka na cele parafialne.
  7. Zamarła Maria Bujak z Radaja pogrzeb we wtorek o godz. 1500..
  8. Prasa : Niedziela z artykułem Koło ratunkowe nie tylko dla wierzących  mówi o Miłosierdziu Bożemu; Gość Niedzielny
    z artykułem Serce pełne miłości i miłosierdzia  mówi  o objawieniach i kulcie Serca Pana Jezusa z obrazkiem Serca Pana Jezusa
  9. Bóg zapłać paniom  za  troskę o świątynie i kaplicę cmentarną dwóm paniom: Katarzynie Skóra, Marii Jajko. W obecnym tygodniu proszę panie: Iwona Pyc, Danuta Rymut, Jadwiga Gawron, Alfreda Rymut. W poniedziałek rozbieramy ciemnicę i grób (te grupy które je przygotowały, odkładamy elementy dekoracji na swoje miejsce).
  10. Kolejny raz przypominam o segregacji śmieci na cmentarzu:
    • do kontenera wrzucamy szkło i plastiki: wykłady do zniczy, sztuczne kwiaty
    • do boksów tylko odpady zielone: z wieńców należy usunąć sztuczne kwiaty oraz dekoracje i wyrzucić do kontenera
  11.  Wywóz śmieci  z cmentarza jest kosztowny: kontener 1200 zł. Dlatego serdeczna prośba o zabieranie wypalonych zniczy-wkładów, zniszczonych dekoracji do domów i wyrzucanie do swoich śmieci za których wywóz płacicie.