1. Z racji oktawy Wielkanocy w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. Niedziela będziemy obchodzić niedzielę Miłosierdzia Bożego która rozpocznie Tydzień Miłosierdzia. Do kosza przed ołtarzem składamy Skarbonki Wielkopostne. Składka z tego dnia przeznaczona na CARITAS.  Msza św. o godz. 1500 na cmentarzu.
  3. Proszę o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią. Siadamy w ławkach po dwie osoby zachowując odległość  . Do naszego kościoła może wejść 39 osób, na zewnątrz będzie włączone nagłośnie i udzielna Komunia św.
  4. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie dwie wpłaty.
  5. Prasa katolicka Świąteczne wydania: Niedziela , Gość Niedzielny,
  6. Bóg zapłać za dbanie o porządek w świątyni   W obecnym tygodniu proszę panie: Maria Urbanowicz, Agata Wiśniewska, Maria Błaś, Maria Pyc. Kaplica cmentarna: Katarzyna Skora, Maria Jajko, Wiesława Ochał.
  7. Wszystkim Parafianom i świętującym te najważniejsze święta jeszcze raz życzę obfitości Bożych darów i Jego łaski. Rodzinnych ,radosnych, zdrowych  i błogosławionych świąt Zmartwychwstania Pańskiego! „Nie bójcie się!” – słowa, które w poranek wielkanocny usłyszały niewiasty, dziś skierowane są do nas. Są wezwaniem do porzucenia lęku i bojaźni oraz podjęcia misji apostołowania, że Jezus żyje i działa wśród nas. On sam będzie nas w tym dziele wspierał swoim błogosławieństwem.

do użytku wewnętrznego