1. Droga Krzyżowa piątek godz. 1700, Gorzkie Żale niedziela godz. 1400.  Przy ołtarzu znajdują się baranki w cenie 5 zł. Proszę bardzo aby w tygodniu korzystać ze spowiedzi, jestem zawsze pół godziny przed Mszą św. w konfesjonale. Msze św. popołudniu o godz. 1700.
  2. Środa  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, zapraszam uczniów z klasy VIII. Msza św. wotywna o św. Józefie.
  3. Czwartek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego Narodowy Dzień Życia. Zachęcam do podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego, deklaracje na stoliku obok gazet. Odwiedzam chorych w domach od godz. 900, należy zgłaszać w zakrystii. Godz. 1600 zbiórka ministrantów w kościele
  4. Piątek po Mszy św. spotkanie KSM-u.
  5. Niedziela Palmowa składka na kwiaty do Ciemnicy i Grobu Pańskiego. Przed sumą poświęcenie palm na placu kościelny.
  6. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie-  pięć wpłat.
  7. Pamiętajmy   o maseczkach w świątyni i zachowaniu bezpiecznej odległości. Dostosujmy się do wymagań władz państwowych zaostrzających reżim sanitarny.
  8. Odeszli do wieczności  + Katarzyna Pszonka , Mieczysław Bakota pochodzący z naszej parafii pochowany na naszym cmentarzu, Anna Sypień której pogrzeb w poniedziałek o godz. 1400 ( różaniec po Mszy św. o godz. 1500). Polecajmy ich  Miłosierdziu Bożemu.
  9. Prasa : Niedziela z artykułem Czy w Polsce prześladuje się katolików  mówi o sytuacji katolików czyli nas; Gość Niedzielny z artykułem Po drodze z męką mówi  o drodze krzyżowej, którą warto chodzić.
  10. Proszę o przygotowanie Ciemnicy grupę p. Józefa Gawron i Grobu Pańskiego grupę  p. Eugeniusza Pyc.
  11. Bóg zapłać paniom  za  troskę o świątynie . W obecnym tygodniu proszę panie: Zofia Świętoń Lucyna Chmiel, Zofia Pacia, Elżbieta Przydział, Danuta Traciak, Marta Witalec oraz pana Jana Noga (dokładne kościoła i jego otocznie).  Proszę aby usuwając wieńce oddzielać zieleń /wrzucamy do boksów/ od sztucznych elementów /kwiatów  wstęg/ , które wrzucamy do kontenera jak również sztuczne wiązanki i kwiaty.