1. Antyfona na dzisiejszą  niedziele rozpoczyna się od słowa „Laetare”. Uświadamia ona nam ,że Wielkanoc już jest blisko. Droga Krzyżowa piątek godz. 1700, Gorzkie Żale niedziela godz. 1400.  Przy ołtarzu znajdują się baranki w cenie 5 zł. oraz na stoliku  przy gazetach skarbonki na jałmużnę wielkopostną.
 2. Wtorek po Mszy św. nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli.
 3. Środa  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, zapraszam uczniów z klasy VIII. Msza św. wotywna o św. Józefie.
 4. III Piątek Uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od mięsa.    Po Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i modlitwa do św. Jana Pawła II. 
 5. Niedziela składka na cele parafialne.
 6. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie-  trzynaście wpłat.
 7. Pamiętajmy   o maseczkach w świątyni i zachowaniu bezpiecznej odległości. Dostosujmy się do wymagań władz państwowych zaostrzających reżim sanitarny.
 8. Zmarła nasza parafianka +Maria Bełch pogrzeb w poniedziałek o godz. 14,00. Polecajmy ją  miłosierdziu Bożemu.
 9. Prasa : Niedziela z artykułem Rodzina na celownika  mówi
  o nauczaniu  papieża Franciszka; Gość Niedzielny z artykułem Jest  co naprawić mówi  Kościele w Polsce z dodatkiem magnes na lodówkę z wizerunkiem  św. Józefa.
 10. Bóg zapłać paniom i panu za  troskę o świątynie . W obecnym tygodniu proszę panie: Maria Jaworska, Anna Wiśniewska, Agnieszka Piękoś oraz pana Krzysztofa Majchrowicz. Bóg zapłać za uporządkowanie boksów na zielone odpady oraz ubicie kontenera na cmentarzu .

do użytku wewnętrznego