1. Droga Krzyżowa piątek godz. 1700, Gorzkie Żale niedziela godz. 1400.  Przy ołtarzu znajdują się baranki w cenie 5 zł. oraz na stoliku  przy gazetach skarbonki na jałmużnę wielkopostną.
  2. Wtorek, 9 marca br. o godz. 20.55 w TVP 1 będzie można obejrzeć film o Prymasie Stefanie kard. Wyszyńskim zatytułowany „Jako w niebie, tak i w Komańczy”.
  3. Środa  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, zapraszam uczniów z klasy VIII. Msza św. wotywna o św. Józefie.
  4. Sołtys wsi informuje że od 01.03 do 16.03 w godz. od 900 do 1400 w Domu Ludowym będzie możliwość odbioru nakazów podatkowych oraz  wpłat I raty podatku i opłaty śmieciowej.
  5. Bóg zapłać za ofiary o puszek na misje zebrano 289 zł. odesłano do Kurii Wydział misyjny.
  6. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie-  szesnaście wpłat.
  7. Pamiętajmy   o maseczkach w świątyni i zachowaniu bezpiecznej odległości. Dostosujmy się do wymagań władz państwowych zaostrzających reżim sanitarny.
  8. Prasa : Niedziela z artykułem Kobiety Watykanu  o paniach pracujących w Watykanie; Gość Niedzielny z artykułem Kropla drąży skałę mówi o  znaczeniu i roli nowenn w Kościele z dodatkiem tekst nowenny do św. Józefa.
  9. Bóg zapłać za  troskę o świątynie . W obecnym tygodniu proszę panie: Jadwiga Dędor, Małgorzata Jaworek, Renata Sroka Ludwika Świerad. Proszę o uporządkowanie boksów na zielone odpady oraz ubicie kontenera ze śmieciami (przygotowanie do wywozu) na cmentarzu. Przypominam, że dyżur na cmentarzu pełnią parafianie z Budzisza. Troska o cmentarz i porządek jest wyrazem naszego szacunku dla naszych przodków i wizytówką naszej wioski.

do użytku wewnętrznego