1. Droga Krzyżowa piątek godz. 1700, Gorzkie Żale niedziela godz. 1400.  Przy ołtarzu znajdują się baranki w cenie 5 zł. oraz na stoliku  przy gazetach skarbonki.
  2. Poniedziałek po Mszy św. Koronka Uwielbienia Boga ze św. Michałem Archaniołem i chórami Aniołów.
  3. Środa  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, zapraszam uczniów z klasy VIII. Msza św. wotywna o św. Józefie.
  4. I Czwartek  Święto św. Kazimierza Królewicza, modlimy się w intencji ks. bp Kazimierza Górnego w dniu imienin. Po Mszy św. modlimy się o powołania do kapłaństwa i zakonu. Zbiórka ministrantów o godz. 1600 w kościele. Spowiedź o godz.1630 zapraszam uczniów z klas IV, V ,VI
  5. I Piątek  od godz. 900 odwiedzam chorych w domach. Spowiedź od godz. 1600,Droga Krzyżowa godz. 1700 ,po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  6. I Sobota oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  7. III Niedziela Wielkiego Postu składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie . Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 730.
  8. Sołtys wsi informuje że od 01.03 do 16.03 w godz. od 900 do 1400 w Domu Ludowym będzie możliwość odbioru nakazów podatkowych oraz  wpłat I raty podatku i opłaty śmieciowej.
  9. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie-  osiem wpłat.
  10. Pamiętajmy   o maseczkach w świątyni i zachowaniu bezpiecznej odległości. Dostosujmy się do wymagań władz państwowych zaostrzających reżim sanitarny.
  11. Prasa : Niedziela z artykułem Instrukcja na wielkopostną drogę  o potrzebie planu na czas postu; Gość Niedzielny z artykułem Dopalaczowa hydra.
  12. Bóg zapłać trzem paniom  troskę o świątynie . W obecnym tygodniu proszę panie: Maria Bożek, Maria Góra oraz panów Stanisław Kiebała, Jan Kopala. Proszę o uporządkowanie boksów na zielone odpady oraz ubicie kontenera ze śmieciami (przygotowanie do wywozu) na cmentarzu.