1. Wielki Post to czas w którym jesteśmy wezwani do pełnienia czynów pokutnych: post, jałmużna i modlitwa. Pamiętajmy o udziale w nabożeństwach pasyjnych, ograniczeniu czasu rozrywek oraz umartwieniu, ascezie. W kaplicy znajduje się Księga Abstynencji do , której można wpisać swoje zobowiązanie .
  2. Poniedziałek Święto Katedry św. Piotra.
  3. Środa  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, zapraszam uczniów z klasy VIII.
  4. Piątek  Droga Krzyżowa godz. 1700 ,po Mszy św. spotkanie KSM-u.
  5. II Niedziela Wielkiego Postu to Dzień Modlitwy i Solidarności z Misjonarzami. Po Mszach św. puszka na misje. Gorzkie Żale o godz. 1400 po Msza św.
  6. Bóg zapłać za ofiarę na ogrzewanie-  trzy wpłaty.
  7. Pamiętajmy   o maseczkach w świątyni i zachowaniu bezpiecznej odległości. Dostosujmy się do wymagań władz państwowych zaostrzających reżim sanitarny.
  8. Prasa : Niedziela z artykułem Pokuta jako deska ratunku oraz świadectwa; Gość Niedzielny z artykułem Rachunek na ratunek o  rachunku sumienia, który pomaga nam być sobą. Mały Gość Niedzielny o Wielkim Poście  orz ciekawostki o pociągach, basenie, statku itp.
  9. Bóg zapłać paniom i panom za troskę o świątynie . W obecnym tygodniu proszę panie: Bernadetta Kowal, Maria Bieszcz, Longina Siuta. , Gabryela Siuta.