1. Wtorek 16 dzień lutego po Mszy św. o godz. 1700 nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli.
  2. Środa Popielcowa rozpoczyna  Wielki Post. Msze Święte tego dnia o godz. 800 i 1700. Zewnętrznym znakiem naszego wejścia na drogę pokuty i nawrócenia jest posypanie głów popiołem. Pamiętajmy, że w Popielec obowiązuje post ścisły, polegający na wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i spożyciu jednego posiłku do syta i dwóch lekkich. Ten post obowiązuje wszystkich pomiędzy od 18 do 60 roku życia. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Rozpoczynają się kwartalne dni  modlitw o ducha pokuty do  I niedzieli Wielkiego Postu.
  3. Wielki Post to czas w którym jesteśmy wezwani do pełnienia czynów pokutnych: post, jałmużna i modlitwa. Pamiętajmy o udziale w nabożeństwach pasyjnych, ograniczeniu czasu rozrywek oraz umartwieniu, ascezie. W kaplicy znajduje się Księga Abstynencji do , której można wpisać swoje zobowiązanie .
  4. III Piątek  Droga Krzyżowa godz. 1700 po Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z modlitwą do św. Jana Pawła II.
  5. Niedziela Gorzkie Żale o godz. 1400 . Msza św. po Gorzkich Żalach.
  6. Bóg zapłać za ofiarę na ogrzewanie-  jedna wpłata.
  7. Pamiętajmy   o maseczkach w świątyni i zachowaniu bezpiecznej odległości. Dostosujmy się do wymagań władz państwowych zaostrzających reżim sanitarny.
  8. Zmarł + Alfred Brzoza polecajmy Go Miłosierdziu Bożemu.
  9. Prasa : Niedziela z artykułem O krok od Boga mówi o wyjściu z pijaństwa; Gość Niedzielny z artykułem Zacznij od popiołu o symbolice i  wymowie popiołu w środę  popielcową
  10. Bóg zapłać paniom za troskę o świątynie . W obecnym tygodniu proszę panie: Halina Gawron, Maria Kiebała, Bujak Małgorzata, Szypuła Lucyna.