1. Środa WSP św. Scholastyki nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, zapraszam kandydatów do bierzmowania z klasy VIII.
  2. Czwartek WSP Najświętszej Maryi Panny z Lourdes -Światowy Dzień Chorego  o godz. 1700 Msza św. w intencji chorych o osób starszych. po nabożeństwo z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Serdecznie proszę o pomoc  osobom starszym i chorym w dotarciu do świątyni
  3. Piątek po Mszy św. spotkanie KSM-u.
  4. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie-  pięć wpłat.
  5. Pamiętajmy   o maseczkach w świątyni i zachowaniu bezpiecznej odległości. Dostosujmy się do wymagań władz państwowych zaostrzających reżim sanitarny.
  6. Prasa : Niedziela z artykułem Wiarę należy tarkować poważnie mówi o Ropicy Polskiej i oświadczeniu kandydatów do sakramentu bierzmowania; Gość Niedzielny z artykułem Apokalipsa się dzieje  co objawienie św. Jana  mówi o nas do nas.
  7. Przed niedzielą 14 marca specjalne wydanie Gościa Niedzielnego poświęcone św. Józefowi 100 s. w cenie 9 zł.       (wiadomości o opiekunie P. Jezusa, ciekawostki związane   z kultem, objawienia św. Józefa we Francji, modlitwy i nabożeństwa itp.).
  8. Bóg zapłać paniom za troskę o świątynie rozebranie wystroju świątecznego. W obecnym tygodniu proszę panie: Jolanta Kisiel, Wanda Szetela, Renata Noga,  Zofia Wielis.