1. W ostatnią niedzielę stycznia obchodzimy 68 Światowy Dzień Trędowatych. Módlmy się w intencji  osób dotkniętych tą chorobą i spieszących im z pomocą.
  2. Poniedziałek po Mszy św. nabożeństwo do św. Michała Archanioła.
  3. Wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego-Matki Bożej Gromnicznej-Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. o godz. 800i 1700 z poświęceniem gromnic. Składka z tego dnia przeznaczona na zakony kontemplacyjne.
  4. Środa na Msze św. zapraszam kandydatów do bierzmowania z klasy VIII.
  5. I Czwartek modlimy się w intencji powołań do kapłaństwa i zakonu. Zbiórka ministrantów w kościele o godz. 1600. Spowiedź od 1630
  6. I Piątek WSP św. Agaty .Odwiedzam chorych od godz. 900, spowiedź od godz. 1600. Po Mszy św. nabożeństwo Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  7. I Sobota WSP św. Pawła Miki i towarzyszy. Po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  8. Niedziela po Mszy św. o godz. 730 zmiana tajemnic różańcowych . Składka na cele diecezjalne.
  9. Bóg zapłać za ofiary na Chorwację do puszek zebrano 918,20 zł. , które zostały przekazane do Caritas Diecezji.
  10. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie-  pięć wpłat.
  11. Pamiętajmy   o maseczkach w świątyni i zachowaniu bezpiecznej odległości. Dostosujmy się do wymagań władz państwowych zaostrzających reżim sanitarny.
  12. Prasa : Niedziela z artykułem Między wtedy i teraz. Podwójne święto mówi o drugim lutym jego symbolice i znaczeniu ; Gość Niedzielny z artykułem Pocałunek zza krat  mówi o zakonach klauzurowych ukazując ich życie i znaczenie. Mały Gość Niedzielny dla dzieci interesujące artykuły oraz praktyczna podstawka na smartfona.
  13. Bóg zapłać paniom za troskę o świątynie. W obecnym tygodniu proszę panie: Marta Stasik, Anna Potwora, Marta Góra,  Maria Bykowksa. Rozebranie wystroju świątecznego świątyni w sobotę (proszę o uporządkowane odłożenie dekoracji na swoje miejsce)