1. Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego w liturgii kończy okres Bożego Narodzenia.  Chociaż zgodnie z polską tradycją kolędy będziemy śpiewać aż do 2 lutego, to jednak już jutro w liturgii rozpocznie się tzw. okres zwykły.
  2. III Piątek po Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z modlitwą do św. Jana Pawła II.
  3. Sobota 16 dzień stycznia, po Mszy św. nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli.
  4. Niedziela składka na cele parafialne.
  5. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie-  osiem wpłat.
  6. Pamiętajmy   o maseczkach w świątyni i zachowaniu bezpiecznej odległości. Dostosujmy się do wymagań władz państwowych zaostrzających reżim sanitarny.
  7. Prasa : Niedziela z artykułem Nawróceni przypomina ż chrześcijaństwo jest religią nieustannego nawracania się; Gość Niedzielny z artykułem Niezawodny o św. Józefie , który otrzymał zadanie wychowania Syna Bożego,  dodatek  modlitwy do św. Józef z warunkami  uzyskania odpustu zupełnego.
  8. Bóg zapłać paniom za troskę   o świątynie. W obecnym tygodniu proszę panie: Zofia Parys, Beata Jaworek, Wiesława Pazdan, Ludwika Reguła