1. Środa Uroczystość Objawienia Pańskiego, w naszej tradycji zwana świętem Trzech Króli. Przypomina nam ona, że Syn Boży przyszedł do ludzi wszystkich narodów, ras i języków. Jest to dzień Pomocy Misjom, składka przeznaczona na misje. Tego dnia w kościele pobłogosławimy kadzidło i kredę, którą – zgodnie z dawnym polskim zwyczajem – na drzwiach naszych domostw nakreślimy pierwsze litery imion Mędrców ze Wschodu: Kacpra, Melchiora i Baltazara. W modlitwie polecamy ks. Biskupów Kazimierza i Edwarda w rocznicę konsekracji biskupiej.
  2. I Czwartek modlimy się w intencji powołań do kapłaństwa i zakonu.
  3. Niedziela składka na ubezpieczenie parafii.
  4. Zapraszam na kolędę do  kościoła, która rozpocznie się Mszą św.,  wspólna modlitwa, poświęcenie wody, śpiew kolęd (ofiary w kopercie podpisane  kolęda z numerem domu składamy na tacę). W następującym porządku:
    • poniedziałek 04.01.2021 godz. 1700: Strona Południowa, Radaj, Rzeki
    • wtorek 05.01.2021 godz. 1700:Folwrak i Strona Północna
    • środa 06.01.2021 godz. 1500: Budzisz, Zabirów
    • czwartek 07.01.2021 godz. 1700: Depcak, Kąt, Górka
    • piątek 08.01.2021 godz. 1700: Ścieżki, Debrza
    • rodziny, które będą chciały poświęcić dom oraz z ważnej przyczyny duszpasterskiej mogą się umówić na wizytę duszpasterską z zachowaniem reżimu sanitarnego
  5. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie- 5 wpłat.
  6. Pamiętajmy   o maseczkach w świątyni i zachowaniu bezpiecznej odległości. Dostosujmy się do wymagań władz państwowych zaostrzających reżim sanitarny.
  7. Prasa : Niedziela z artykułem Błogosławcie a nie złorzeczcie przypomina o sile i znaczeniu błogosławieństwa.
  8. Bóg zapłać paniom   za troskę o świątynie. W obecnym tygodniu proszę panie: Iwona Gąsior, Alfreda Kuźniarowicz, Teresa Brzoza, Maria Reguła