1. W drugą niedzielę Adwentu obchodzimy 21. Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Po Mszach św. zbiórka do puszek.
  2. Torby miłosierdzia do pobrania przy gazetach jako pomoc potrzebującym na Święta Bożego Narodzenia.
  3. Wtorek Uroczystość Niepokalanego  Poczęcia. Msze św. o godz. 800
     i 1700. Na Msze św. o godz.1700 zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz  z rodzicami, będzie poświęcenie i wręczenie medalików.
  4. Środa na Roraty zapraszam klasę VIII.
  5. Ze względów na pandemię
    • świece i opłatki są dostępne w kościele.
    • nie będzie specjalnej spowiedzi przed Bożym Narodzeniem, proszę korzystać z sakramentu Pokuty przez cały Adwent.  W tygodniu od godz. 1615.  z wyjątkiem soboty i niedzieli pół godziny przed Mszą św.
    • nie będzie tradycyjnej kolędy lecz spotkania kolędowe w kościele dla poszczególnych regionów połączone ze Mszą św. o godz. 1700. Planowane są one  od 04.01.2021, bliższe informacje będą podane.
  6. Proszę o przygotowanie szopki parafian z  Kąta.
  7. Bóg zapłać za  wpłaty: dwie na ogrzewanie; jedna  na schody-cmentarz.
  8. Pamiętajmy   o maseczkach w świątyni i zachowaniu bezpiecznej odległości. Dostosujmy się do wymagań władz państwowych zaostrzających reżim sanitarny.
  9. Zmarli: Bronisława Błażejowska  oraz  Julian Pieprzak polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu.
  10. Prasa katolicka : Niedziela z artykułem Mamy  Lekarza idźmy do Niego mówi znaczeniu spowiedzi; Gość Niedzielny z artykułem Chwała zabitej dziewczyny mówi św. Barbarze.
  11. Bóg zapłać paniom i panu za  dbanie o świątynie. W obecnym tygodniu proszę panie: Maria Gajewska, Elżbieta Książek, Paulina Błażejowska, Lucyna Bujak.