1. Rozpoczynamy  Adwent, który jest radosnym oczekiwaniem na przyjście Pana. W dni powszednie Adwentu Msza św  wotywna o Najświętszej Maryi Pannie- Roraty: godz. 1700 w sobotę o godz. 800, poprzedzone śpiewem Godzinek /półgodziny wcześniej/. Tegoroczne Roraty przeżywam z hasłem Cuda nad cudami o tajemnicy Eucharystii Zapraszam dzieci z lampionami , młodzież i dorosłych.  W tym czasie czuwania  nie zapominajmy o potrzebujących – torby miłosierdzia, świece.
  2. Ze względów na pandemię świece i opłatki będą dostępne w kościele. Spowiedź przed I piątkiem przez cały tydzień  od godz. 1615 ( nie będzie specjalnej spowiedzi). Nie będzie specjalnej spowiedzi przed Bożym Narodzeniem, proszę korzystać z sakramentu Pokuty przez cały Adwent  w tygodniu od godz. 1615.  z wyjątkiem soboty i niedzieli.
  3. Poniedziałek Święto św. Andrzeja Apostoła.
  4. Środa na Roraty zapraszam klasę VIII.
  5. I Czwartek WSP św. Franciszka Ksawerego, modlimy się w intencji powołań do kapłaństwa i zakonu.
  6. I Piątek od 930 odwiedzam w domach chorych. Po Roratach nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  7. I Sobota oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  8. Niedziela zmian tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 730. Składka na cele diecezjalne.
  9. Bóg zapłać za ofiary do puszek zebrano 175 zł. jako jesienne wsparcie dla Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
  10. Bóg zapłać za  wpłaty: trzy na ogrzewanie; dwie  na schody-cmentarz.
  11. Pamiętajmy   o maseczkach w świątyni i zachowaniu bezpiecznej odległości. Dostosujmy się do wymagań władz państwowych zaostrzających reżim sanitarny.
  12. Prasa katolicka : Niedziela z artykułem Gdy Jezus nadchodzi mówi
    o Adwencie w czasach pandemii; Gość Niedzielny z artykułem Pokażmy dzieciom miłość mówi znaczeniu świadectwa miłości + kalendarz ścienny na nowy rok. Przypominam, że gazety w cenie 6 zł.
  13. Bóg zapłać paniom za  dbanie o świątynie. W obecnym tygodniu proszę panie: Kazimiera Gąsior, Dorota  Rzeźnikiewicz, Małgorzata Bełch, Anna Stręk.