1. Wtorek WSP św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.
  2. Środa Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, zapraszam klasę VIII. 
  3. Niedziela to I niedziela Adwentu rozpoczyna nowy Rok Liturgiczny. W Adwencie nie dekorujemy kwiatami kościoła.
  4. Bóg zapłać za  wpłaty: jedna na ogrzewanie; jedna  na schody-cmentarz.
  5. Pamiętajmy   o maseczkach w świątyni i zachowaniu bezpiecznej odległości. Dostosujmy się do wymagań władz państwowych zaostrzających reżim sanitarny.
  6. Zmarł Marian Jaworek pogrzeb w poniedziałek o godz. 1300 polecajmy Go Bożemu Miłosierdziu.
  7. Prasa katolicka : Niedziela z artykułem Raport obnażający naszego papieża ukazuje Jana Pawła II w prawdzie Gość Niedzielny z artykułem Pieniądze to za mało   mówi o systemie pomocy dla niepełnosprawnych. Mały Gość Niedzielny dla dzieci mówi o Eucharystii, misjach, sporcie i coś na wesoło.
  8. Bóg zapłać paniom za  dbanie o świątynię i wygrabienie liści W obecnym tygodniu proszę panie: Marta Sroka, Małgorzata Długosz; Janina Rzeźnikiewicz, Emilia Jaworek.
  9. Pragnę przypomnieć, że troska o czystość i estetykę naszego kościoła, który jest wspólnym domem to  obowiązek każdego parafianina. Osoby, które nie mogą przyjść do sprzątania szukają zastępstwa  (można się wymienić z sąsiadami, poprosić o pomoc lub złożyć ofiarę). Opuszczanie kolejki jest nieuczciwe. Ofiara gdy brak kwiatów  wynosi 30 zł.

do użytku wewnętrznego