1. Dzisiaj w Kościele katolickim obchodzimy IV Światowy Dzień Ubogich pod hasłem: „Wyciągnij rękę do ubogiego”
  2. Poniedziałek po Mszy św. nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli.
  3. Wtorek WSP św. Elżbiety Węgierskiej.
  4. Środa WSP bł. Karoliny Kózkównej patronki diecezji i młodzieży. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.  Zapraszam kandydatów do bierzmowania z klasy VIII.
  5. III Piątek WSP św. Rafała Kalinowskiego. Po Mszy św. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego połączone z modlitwą do św. Jana Pawła II. Przypominam o modlitwie klasie VII .
  6. Sobota WSP Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.
  7. Niedziela Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata ostania niedziela Roku Kościelnego. Po Mszach św. zbiórka od puszek jako jesienna pomoc dla Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
  8. Bóg zapłać za jedną wpłatę na schody-cmentarz.
  9. Kalendarz Rolnika na 2021 można nabyć w zakrystii w cencie20 zł.
  10. Pragnę poinformować, że po przeglądzie pieca centralnego jest włączone i działa ogrzewanie w kościele.
  11. Pamiętajmy   o maseczkach w świątyni i zachowaniu bezpiecznej odległości. Dostosujmy się do wymagań władz państwowych zaostrzających reżim sanitarny.
  12. Sołtys Nawsia będzie zbierał w Domu Ludowym IV ratę podatku i opłatę śmieciową od 12 do 16 listopada w godz.  900– 1400
  13. Bóg zapłać za ofiary do puszek na Kościół w potrzebie w wysokości 225 zł, przesłano do Kurii.
  14. Prasa katolicka : Gość Niedzielny z artykułem Obowiązek czy opcja   mówi o pomocy duszom czyśćcowym.
  15. Bóg zapłać paniom za solidne   dbanie o świątynię i wygrabienie liści .  W obecnym tygodniu proszę panie: Agata Janowska, Anna Pas, Diana Dobek, Ewa Rusin.