1. Przez oktawę Wszystkich Świętych do soboty po Mszy św. różaniec  za zmarłych.
  2. Poniedziałek WSP   Wszystkich Wiernych Zmarłych, Msze św. o godz. 800 i 1700 w kościele.
  3. I  Czwartek modlimy się  w intencji powołań do kapłaństwa.
  4. I Piątek do godz. 930 odwiedzam chorych, proszę o przygotowanie środków do dezynfekcji. Po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. I Sobota po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  6. Niedziela Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w Republice Środkowoafrykańskiej. Po Mszy św. o godz.730 zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Bóg zapłać za jedną wpłatę na schody-cmentarza.
  8. Pamiętajmy   o maseczkach w świątyni i zachowaniu bezpiecznej odległości. Dostosujmy się do wymagań władz państwowych zaostrzających reżim sanitarny.
  9. Kalendarz Rolnika na 2021 można nabyć w zakrystii w cencie 20 zł.
  10. Zmarła + Anna Gąsior polecajmy Ją Miłosierdziu  Bożemu.
  11. Prasa katolicka : Niedziela z artykułem O sensie modlitwy za zmarłych  mówi o jej potrzebie ; Gość Niedzielny z artykułem Wytapianie świętych   mówi o czyśćcu.
  12. Bóg zapłać paniom za solidne   dbanie o świątynię i wygrabienie liści również posprzątanie kaplicy cmentarnej.  W obecnym tygodniu proszę panie: Teresa Mucha, Genowefa Bakota, Halina Janowska, Anna Gawron.