1. Obchodzimy rocznicę poświęcenia naszego kościoła. Wspominamy budowniczych naszej świątyni i tych wszystkich którzy przyczynili sie do jej powstania.
  2. Środa Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  3. Niedziela UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, która rozpoczyna Tydzień  Modlitw za zmarłych. Msze św. w kościele godz.: 730, 1030 na cmentarzu o godz.1400 nie będzie procesji za zmarłych. (Msza św. winna  być sprawowana na zewnątrz kaplicy lub przy ołtarzu polowym, z odpowiednim nagłośnieniem tak, aby wierni mogli w niej swobodnie uczestniczyć, z zachowaniem wymogów sanitarnych zakryte usta i nos oraz dystans 1,5 m od kolejnej osoby wskazania ks. Biskupa).
  4. Spowiedź przez cały tydzień od godz. 1615(z wyjątkiem soboty). Nie będzie osobnej spowiedzi na  I piątek listopada.
  5.  Odpust zupełny za zmarłych  możemy zyskać do końca listopada spełniając warunki: Komunia św.; wyzbycie się przywiązania do grzechu; modlitwa Ojcze nasz, Wierzę w Boga i modlitwy w intencjach Ojca św., nawiedzenie cmentarza i modlitwa za zmarłego.
  6. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedziele.
  7. Bóg zapłać za jedną wpłatę na schody-cmentarza.
  8. Pamiętajmy   o maseczkach w świątyni i zachowaniu bezpiecznej odległości. Dostosujmy się do wymagań władz państwowych zaostrzających reżim sanitarny.
  9. Kalendarz Rolnika na 2021 można nabyć w zakrystii w cencie 20 zł.
  10. Prasa katolicka : Niedziela z artykułem Opieka duchowa w czasach zrazy  otwiera oczy na różne sprawy ; Gość Niedzielny z artykułem Bóg wie  mówi o Opatrzności Bożej. Mały Gość Niedzielny  mówi o listopadzie. Staś miesięcznik dla najmłodszych.
  11. Bóg zapłać zadbane o cmentarz grupie śp. Kazimierza Bożka od 01.11.2020 proszę Budzisz.
  12. Bóg zapłać  paniom i panu   za dbanie o świątynię. W obecnym tygodniu proszę panie: Dorota Zaręba, Bronisława Jaworek, Maria Gajewska, Maria Kozioł. Kaplica cmentarna Bernadeta Róg, Regina Gąsior.

01.11.2020 MSZA ŚWIĘTA O GODZINIE 14,00 BĘDZIE ODPRAWIONA W KOŚCIELE PRAFIALNYM