1. Przeżywamy XX Dzień Papieski z hasłem Totus Tuus, po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundacje Nowe Tysiąclecie- żywy pomnik św. Jana Pawła II.
 2. Nabożeństwa różańcowe  po Mszy św o godz. 1700 , sobota po Mszy św. godz. 800, w niedzielę godz. 1500 po Msza  św.
 3. Wtorek WSP bł. Jana Beyzyma.
 4. Środa Dzień Edukacji Narodowej w modlitwie polecamy nauczycieli i pracowników szkoły. Po nabożeństwie katecheza dla kandydatów do bierzmowania z klasy VIII.
 5. Czwartek WSP św. Teresy od Jezusa.
 6. III Piątek WSP św. Jadwigi Śląskiej.
 7. Sobota WSP w. Ignacego Antiocheńskiego. Ze względów na epidemię nie będzie dnia skupienia Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym. Zapraszam na Msze św. o godz. 800 i wspólny różaniec. Członkowie o godz. 1500 w łączności w domach odmówią koronkę do Miłosierdzia Bożego.
 8. Niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny składka  przeznaczona na misje. Składka na cele parafialne przeniesiona na ostatnią niedziele października.
 9. Bóg zapłać za przygotowanie ołtarzy maryjnych.
 10. Pamiętajmy   o maseczkach w świątyni i zachowaniu bezpiecznej odległości.
 11. Prasa katolicka : Niedziela z artykułem Niezwykły 15-latek  mówi o błogosławionym chłopcu z Mediolanu, zmarł w 2006 r.; Gość Niedzielny z artykułem Na froncie walki z koronawirusem świadectwo lekarki, która pracowała trzy miesiące wśród chorych oraz dodatek  film na DVD Ziemia Maryi.
 12. Bóg zapłać  paniom   za dbanie o świątynię. W obecnym tygodniu proszę panie: Danuta Jarząb, Elżbieta Sroka, Dorota Janowska oraz pana Jan Traciak.

do użytku wewnętrznego