XXVII Niedziela Zwykła

2020-10-04

1. Nabożeństwa różańcowe  po Mszy św. o godz. 1700 , sobota po Mszy św. godz. 800, w niedzielę godz. 1500 po Msza  św. /od 11.10.2020/
  2. Poniedziałek WSP św. Faustyny Kowalskiej.
  3. Środa WSP. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Na Msze św. zapraszam dzieci  z klasy III wraz z rodzicami, poświęcenie i wręczenie różańców. Po nabożeństwie katecheza dla kandydatów do bierzmowania z klasy VIII.
  4. Niedziela XX Dzień Papieski z hasłem Totus Tuus, po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundacje Nowe Tysiąclecie- żywy pomnik św. Jana Pawła II.
  5. Bóg zapłać za ofiary do puszek na rzecz uchodźców zebrano 261 zł.
  6. Bóg zapłać za jedną wpłatę na schody-kaplica cmentarna.
  7. Bóg zapłać za przygotowanie ołtarzy maryjnych.
  8. W Wielopolu Skrzyńskim trwa Kantoralia bliższe informacje gablota.
  9. Pamiętajmy   o maseczkach w świątyni i zachowaniu bezpiecznej odległości
  10. Zmarła + Maria Subczak polecajmy Ją Bożemu Miłosierdziu.
  11. Prasa katolicka : Niedziela z artykułem Różaniec po męsku  mówi o różańcu w rękach mężczyzny, który broni rodziny i sile do wypełnianiu swoich obowiązków; Gość Niedzielny z artykułem Ogień i krew mówi św. Franciszku z Asyżu oraz dodatek o rehabilitacji, terapiach, zabiegach , zasady funkcjonowania pandemii.
  12. Bóg zapłać  paniom   za dbanie o świątynię. W obecnym tygodniu proszę panie: Magdalena Czaja, Wiesława Śledziona, Anna Ptaszek, Jowita Gątarska.