1. Poniedziałek WSP św. Wacława.
  2. Wtorek WSP Świętego Michała Archanioła.
  3. Środa WSP. św. Hieronima na Msze św. zapraszam kandydatów do bierzmowania z klasy VIII .Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. I Czwartek WSP św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Godz. 1600 zbiórka ministrantów, spowiedź od 1630. W tym dniu rozpoczyna się Październik- nabożeństwa różańcowe  po Mszy św. o godz. 1700 , sobota po Mszy św. godz. 800.
  5. I Piątek WSP Świętych Aniołów Stróżów od godz. 930 odwiedzam w domach chorych. Po Mszy św. nabożeństwo
    do Najświętszego Serca Pana Jezusa połączone z różańcem. Spotkanie KSM-u.
  6. I Sobota oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  7. Niedziela składka na cele diecezjalne /nie będzie zmiany tajemnic różańcowych/, po Sumie procesja różańcowa do pięciu ołtarzy  . O przygotowanie ołtarzy proszę:
    •   I ołtarz gr. p. Emila Zych
    •  II ołtarz gr. p. Andrzeja Śledziona
    • III ołtarz gr. p. Józefa Gawron
    • IV ołtarz gr. p. Eugeniusza Pyc
    •  V ołtarz gr. p. Zbigniewa Rymut
  8. Bóg zapłać za siedem wpłat na schody-kaplica cmentarna.
  9. Pamiętajmy   o maseczkach w świątyni i zachowaniu bezpiecznej odległości.
  10. Prasa katolicka : Niedziela z artykułem Sensacja prowadząca do Chrystusa  mówi o świętym Ojcu Pio; Gość Niedzielny z artykułem Anioł bliski ciału mówi aniołach, którzy kontaktują się z ludźmi; Mały Gość Niedzielny mówi o polskiej Fatimie z ciekawymi zagadkami.
  11. Bóg zapłać  paniom   za dbanie o świątynię. W obecnym tygodniu proszę panie: Jadwiga Kawa, Edyta Traciak, Zofia Kiebała, Katarzyna Bizon .
    • Do użytku wewnętrznego